Nowe rowery

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości rowerów. Na naszą ofertę składają się m.in. rowery Romet, Kross czy Merdia dopasowane do potrzeb wszystkich klientów, niezależnie od płci czy wieku. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie. Każdego dnia dokładamy starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom, dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do odpowiedniego dopasowania roweru, tak aby odpowiadał on wszystkim Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Jak znaleźć idealny rower?

Znalezienie idealnego roweru – niezależnie od tego, czy ma to być rower dla osoby początkującej czy pasjonata kolarstwa – to nie lada wyzwanie. Nowoczesne sklepy rowerowe posiadają najczęściej bogatą ofertę jednośladów – nowych i używanych. W zależności od tego, do jakich celów chcemy ich używać, do wyboru mamy m.in. rowery miejskie, trekkingowe, szosowe i górskie. A to tylko niewielki odłamek oferty.

Osoby, które noszą się z zamiarem kupienia roweru, powinny w pierwszej kolejności sprecyzować swoje oczekiwania. W ten sposób mogą mieć pewność, że wybrany model będzie w pełni odpowiadał wszystkim ich potrzebom. Ważnym aspektem jest również dobranie odpowiedniego rozmiaru ramy. W tym przypadku warto poprosić o pomoc pracownika sklepu rowerowego, który dzięki doświadczeniu, będzie w stanie udzielić nam cennych wskazówek.Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą rowerów używanych . Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szeroki asortyment. Zapraszamy do zakupów.